OK
شرکت تولیدی صنعتی بهین فولاد

شرکت بهین فولاد

کارخانه بهین فولاد

کارخانه بهین فولاد شرکت تولیدی صنعتی بهین فولاد به عنوان تولید کننده تخصصی پیچ و مهره های صنعتی و قطعات فولادی با کیفیتی متمایز در بخش های ساختمانی، حمل و نقل، سازه های فولادی، پل سازی، سازه های فضایی و صنایع نفت و پتروشیمی مطابق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می نماید. این مجموعه تولیدی صنعتی به عنوان یکی از اعضای حقوقی انجمن تولیدکنندگان ایران، در راستای برنامه های تخصصی، تولیدی و توسعه محور خویش موفق به دریافت گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 , HSE-MS , IMS , OHSAS 18001:2007 , ISO 14001:2015 ، دریافت پروانه فنی مهندسی، دریافت پروانه تحقیق و توسعه، تقدیرنامه از وزارت صنعت، معدن و تجارت، تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ... گردیده است. این موفیقت ها حاصل تلاش مدیران ،کارمندان و کارگران زحمتش در تمامی بخش های فنی، مهندسی، تولید، بازرگانی، اداری، خدماتی و واحدهای مختلف فروش و نمایندگی این مجموعه در سراسر کشور بوده است . کارخانه ی شرکت تولیدی صنعتی بهین فولاد در فضای به مساحت 7 هزار متر شامل بخش های تولید ، خدمات ، انبار محصول ، انبار مواد اولیه ، انبار قطعات ، واحد اداری ، سوئیت های نیروهای اداری و تولید، آزمایشگاه، واحد کنترل کیفیت و دفتر فنی و مهندسی با بهره مندی از نیروهای انسانی متخصص و کار آزموده فعالیت خود را در دوشیفت کاری فعالیت دارد .

بخش تولید کارخانه با در اختیار داشتند انواع ماشین آلات آلمانی رولینگ 32 تن، 25 تن ، ماشین آلات ساخت کشور انگلستان برای تراش 5 متری، 7 متری ، 5 متری ، 1 متری، ماشین برش تراب 6 متری ، ماشین فرز 4 محورCNC ساخت کشور انگلستان، دستگاه دو محوره CNC تراش محصول مشترک انگلستان و ژاپن، کوره القایی 120KW با روتور گردان، کوره القایی 80KW ،اره NC نواری، اره NC نواری،اره CNC نواری، اره CNC نواری، گیوتین برش میلگرد، ماشن آلات پرس 80 تن پرس 100 تن ،پرس 150 تن ، پرس 250 تن ، پرس هیدرولیک350 تن و 150 تنی ، فریزر منفی 110 درجه صنعتی، کوره multipurpose ساخت کشور آلمان ، خط عملیات حرارتی ظرفیت 3 تن ، خط عملیات حرارتی ظرفیت 3 تن ویژه قالب های صنعتی و نظارت مستمر دفتر فنی و مهندسی توان تولید روزانه ... تن محصول را دارا می باشد . اجرای قواعد تولید و برنامه ریزی صنعتی در راستای تحقق اهداف تولید و ساخت محصول باکیفیت مطابق استاندارد وظیفه ی سازمانی است که در بخش تولید برای تحقق رضایت مشتریان و تامین خاطر کارفرمایان صورت می پذیرد .
بخش های کارخانه

 1. مجموعه

  واحد تولید پیچ و مهره صنعتی واحد تولید پیچ و مهره ساختمانی

 2. انبار
  انبار مواد اولیه انبار محصول
 3. شات پلاس

  ما خود را در یک نقطه عطف می یابیم: تغییر اوضاع یکی از چالش های اصلی بشر است. توقف گرم شدن کره زمین برای همه ما یک تعهد است. به عنوان بزرگترین تولید کننده خودرو ، فولکس واگن مسئولیت را به عهده می گیرد و راه را پیش می برد. به منظور محافظت از محیط زیست و اجرای دستورالعمل های سیاسی ، ما به طور مداوم بر روی تحرک برقی تمرکز می کنیم. حداکثر تا سال 2050 ، کل گروه فولکس واگن یک شرکت بی طرف CO₂ خواهد بود. بالاترین اصول ما شامل یکپارچگی ، رعایت قوانین و قوانین ، ایمنی مشتریان و همچنین برخورد صحیح با خطاها است به منظور اصلاح و جلوگیری از آنها در آینده. ما به طور فعال مسئولیت خود را برای جامعه بر عهده می گیریم: ما تجارت خود را با روشی با مسئولیت اجتماعی انجام می دهیم ، بر اساس ارزشهای واضح.

 4. عملیات حرارتی

  برای موفقیت در دنیای جدید تحرک ، فولکس واگن شفاف تر و چابک تر ، کارآمدتر و سودآورتر خواهد شد. با استراتژی TOGETHER 2025⁺ ، ما در حال ساخت و ساز هستیم نقاط قوت موجود - و در عین حال با جدیت به رفع نقایص ما می پردازد. هدف ما بهره برداری کامل از پتانسیل ها و هم افزایی های گروه بزرگ و جهانی ما با تمرکز بیشتر و بیشتر است سرعت. هدف ما تعیین استاندارد در صنعت ما از نظر بهره وری ، بهره وری و سودآوری است. و هدف ما دستیابی به سرمایه گذاری در بازار است که به خوبی نشان دهنده قدرت و آینده باشد جهت گیری گروه و مارک های آن.

لیست ابزار اندازه گیری متعلق به شرکت بهین فولاد:

ردیف

نام تجهیزات

تعداد

مشخصات فنی

1

رولینگ 31 تن

2

دستگاه گاردونی زاویه خور

2

رولینگ 32 تن

1

دستگاه گاردونی زاویه باز

3

تراش 5 متری

3

سنتر 800 گلویی 250

4

گیوتین گرد بر 32 mm

1

برش میلگرد تا گرد 32 mm

5

گیوتین گرد بر 42 mm

1

برش میلگرد تا گرد 42 mm

6

دستگاه مارک زنی هیدرولیک

1

مارک زنی

7

پرس 150 تن ضربه ای

1

-

8

پرس 120 تن ضربه ای

2

-

9

پرس 80 تن  ضربه ای

2

-

10

پرس 60 تن  ضربه ای

1

-

11

پرس 40 تن  ضربه ای

1

-

12

پرس 30 تن  ضربه ای

1

-

13

پرس 350 تن هیدرولیک

3

-

14

خم کن اتوماتیک میلگرد

1

-

15

دستگاه پخ زن

2

-

16

دستگاه جوش 200 آمپر

3

-

17

دستگاه جوش آرگون

1

-

18

تراش 7 متری

2

سنتر 1000-گلویی 250

19

برش تراب 6 متری

2

برش تراب اتوماتیک تا قطر 20mm

20

فزر 4 محور CNC

1

ابعاد 800x800 , 600x1000

21

کوره القایی 120 KW

2

توان الکتریکی 120KW

22

کوره القایی 80KW

2

توان الکتریکی 80KW

23

اره NC  نواری

3

برش میلگرد تا قطر 150mm

24

رولینگ 25 تن

1

دستگاه گاردونی زاویه خور دو قرقره

25

تراش 1 متری

3

سنتر 500 گلویی45

26

خط عملیات حرارتی ظرفیت 3 تن

2

تمپر کربن دهی آنیل نرماله آسپرینگ کوئنچ

27

دستگاه بسته بندی کارتن

1

دستگاه بسته بندی در ابعاد مختلف


لیست ابزار اندازه گیری متعلق به شرکت بهین فولاد:

ردیف

نام دستگاه

تعداد

مشخصات فنی

1

دستگاه سختی سنج ویکرز

1

مجهز به میکروسکوب دیجیتال ، نمایش مستقیم روش اندازه گیری

2

دستگاه سختی سنج راکول C

1

ساخت کشور چین

3

دستگاه سختی سنج راکول C

2

ساخت کشور روسیه

4

کولیس دیجیتال

25

اندازه گیری ابعادی

5

ضخامت سنج

2

اندازه گیری ضخامت پوشش و رنگ

6

میکرومتر در دهنه مختلف

15

اندازه گیری دقیق قطعات

7

گیج دنده های اینچی برای پیچ و مهره

سری کامل

اندازه گیری دنده

8

گیج دنده های میلیمتری برای پیچ و مهره

سری کامل

اندازه گیری دنده

9

گیج های تراش go & not go

سری کامل

کنترل خروجی دستگاه تراش

10

ابزار اندازه گیری پروفیل دنده

10

کنترل پروفیل دنده

11

دستگاه سختی سنج برینل

1

سختی سنج غیرمخرب براساس روش لیب و طبق استاندارد ASTM-A956-96

12

زاویه سنج دیجیتال

2

زاویه سنجی دقیق

مواد اولیه:

از آن جا که تولیدی با کیفیت در گام نخست نیاز به تامین ، مواد اولیه با کیفیت دارد ، مجموعه تولیدی صنعتی بهین فولاد بیش از 85 درصد از مواد اولیه خود را از مجموعه شرکت فولاد آلیاژی ایران تامین می کند ، شرکت فولاد آلیاژی ایران بزرگترین تولید کننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه و یکی از مدرنترین کارخانه های تولید فولاد آلیاژی دنیا می باشد . مجموعه فولاد آلیاژی با وجود کارخانه های فولاد سازی، نورد مقاطع سنگین، نورد مقاطع سبک، عملیات حرارتی و تکمیل کاری، مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و برخوردار از بالاترین سطح دانش فنی روز دنیاست که امکان تولید فولادهای آلیاژی و مخصوص را با بهترین کیفیت و منطبق با استانداردهای بین المللی میسر ساخته است. محصولات این شرکت در صنایع خودرو سازی، ماشین سازی، نفت و گاز و پتروشیمی، ابزارسازی، نیروگاهی، ریلی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیع دارد. روند تولید روند تولید محصولات بهین فولاد که با برند و نشان BF عرضه می گردد از تامین موارد اولیه مرغوب آغاز و طی برنامه ی تولید طی فرم های تولید و سفارش به صورت اتوماسیون در اخیار بخش ها وقرار می گیرد ادامه می یابد . اولین مرحله بعد از تامین مواد تائید ابعادی مواد اولیه است که توسط واحد کنترل کیفیت انجام می گردد ، رعایت تمامی اصول مهندسی و اجرای روش صحیح اندازگیری توسط این واحد با دقت انجام می گیرد.

کاتالوگ تامین کننده

 فولاد آلیاژی ایران

  فولاد آلیاژی ایران


زمینه های اصلی فعالیت ما در پنج ماژول


کشش کاری
کنترل سطحی
برشکاری
ماشین کاری
کنترل کیفیت
عملیات حرارتی


طرح توسعه

​هئیت مدیره شرکت بهین فولاد در راستای اهمیت توسعه و تعالی در فرهنگ سازمانی این شرکت و با عنایت به دانش فنی ، نیروی انسانی متخصص ، نرخ بالای بهره وری تصمیم به اجرای برنامه طرح و توسعه برای افزایش توان تولید و ایجاد بستر بیشتر برای کارآفرینی مبذول داشته است . در فاز نخست طرح و توسعه ایجاد کارخانه ی به مساحت ... همراه با واحد اداری ، آزمایشگاه ، واحد مجزای عملیات حرارتی در دستور کار قرار دارد . کارخانه تولیدی در طرح و توسعه با به کارگیری 520 نیروی انسانی و تولید حداقل ... تن محصولات پیچ و مهره و قطعات فولادی در شهرک شمس آباد احداث و به بهره برداری خواهد رسید ، واحد آزمایشگاه شرکت بهین فولاد در برنامه ی طرح و توسعه به عنوان قوی ترین و ... ترین آزمایشگاه .. در میان شرکت های تولید برنامه ریزی شده است . تخصیص بودجه ، آغاز به کار عمرانی طرح و توسعه از مهر ماه 1399 آغاز و با توکل به خدا و همت همکاران در پائیز 1402 به بره برداری خواهد رسید .