OK
شرکت تولیدی صنعتی بهین فولاد
پیچ های سرگرد

پیچ های سر گرد این نوع سر از نوع سر پیچ ماشینی شبه بیضی شکل می باشد. زاویه سر این نوع سر، چند درجه با سر پهن تفاوت دارد که باعث ایجاد چاک یا شیاری با عمق تقریبا یکنواخت در سطح مقطع سر پیچ شده و برآمدگی کمتری نسبت به سطح تکیه گاهی را ایجاد مینماید.
 مشخصات بارزو و ویژگی های پیچ خودکار سرگرد ۲۵*۴٫۸ می توان به استاندارد استفاده شده در طراحی آن اسم برد که استاندارد DIN 7981 است.
 طول پیچ خودکار سرگرد ۲۵*۴٫۸ برابر ۲۵ میلی متر و قطر آن ۴٫۸ میلی متر است.
جنس این پیچ، آهنی است و از کیفیت ساخت خوبی برخوردار است و رنگ آن سفید می باشد.
 گل این پیچ قوسی (منحنی) شکل است و به همین دلیل به پیچ سرگرد معروف است.
نوک پیچ خودکار سرگرد ۲۵*۴٫۸ تیز است و برای اتصال و فرو رفتن در داخل فلزها و ورق های فلزی بسیار مناسب است. پیچ های سرمته ای شبیه پیچ های خودکار هستند.
 (پیچ خودکار گونه ای از پیچ می باشد که همزمان با آنکه در داخل جسم مورد نظر بسته می شود، می‌تواند حفره ی پیچ را قلاویز کاری کند.)، با این تفاوت که پیچ های نوک دار دارای یک قسمت مته ای شکل در نوک پیچ می باشند. پیچ سرمته دار معمولا از جنس فولاد ضد زنگ یا فولاد کربنی نیز ساخته می شوند.
 پیچ های سرمته ای معمولاً دارای سختی بالایی می باشند؛ علاوه بر آن مقاومت کششی و مقاومت برشیِ این گونه پیچ ها نیز زیاد است.
 برای سفارش گذاری و ارسال لیست سفارش و یا استعلام قیمت می توانید با دفتر بازرگانی شرکت بهین فولاد به وسیله ی ایمیل info@behinfoolad.ir ، ارتباط مستقیم به وسیله ی واتساپ با شماره +989124316926 و یا تماس با شماره های 02155264716 ارتباط حاصل فرمائید .دانلود استاندارد

ASTM A36