OK
شرکت تولیدی صنعتی بهین فولادشرکت بهین فولاد آتی گستر

شرکت تولیدی صنعتی بهین فولاد با هدف ایجاد فضای کسب و کار و کمک به تولید کالای باکیفیت ملی پایه گذاری گردید .

تولید و تامین محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی، جهت استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع عمرانی و ریلی،انواع سازه های فولادی، پل های فلزی، سازه های فضایی از اهداف این مجموعه می‌باشد .

شرکت بهین فولاد با بهره مندی از کادری متخصص و کار آزموده به همراه امکانات مناسب تولید و کنترل کیفیت، توانایی تولید و تامین انواع پیچ ، مهره ، واشر ، انکربولت، استادبولت، یوبولت ، کلمپ و قطعات فلزی خاص مورد نیاز صنایع کشور را دارا می‌باشد. توانایی و تجربه  طراحی و تولید انواع قطعات مورد نیاز صنایع کشور با استفاده از روش مهندسی معکوس و همچنین طراحی و انجام انواع عملیات های حرارتی ویژه ، طراحی و اجرای انواع پوشش های حفاظتی، این شرکت را در زمره شرکت های مورد تائید وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور در حوزه فعالیت های دانش بنیان قرار داده است.

شرکت بهین فولاد با استقرار سیستم های کنترل کیفیت و ایمنی توانسته است تولیدات خود را مطابق با استاندارد های بین المللی کیفیت و با تکرار پذیری بالا به مشتریان خود ارائه نماید و در این راستا مفتخر به کسب گواهینامه های زیر گردیده است .

 ISO 9001:2015 Quality Management Systems

OHSAS 18001:2007 Occupational Health and Safety Management Systems 

ISO14001:2015 Environmental Management Systems

Health Safety and Environmental Management System (HSE-MS)

Integrated Management System (IMS)

    

شرکت تولیدی صنعتی بهین فولاد با به کارگیری فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و به خدمت گرفتن تجربه صنعتگران پرتلاش ایران عزیز توانست با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه قدم دیگری در خودکفایی میهن عزیزمان ایران بردارد. دریافت پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت مهر تاییدی بر تلاش های این شرکت در این زمینه می‌باشد.

در راستای مشاوره و طراحی و تولید قطعات در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی این شرکت توانسته است با به کارگیری نیروهای متخصص و با تجربه گام بلندی در صنعت کشور بردارد و در این زمینه موفق به کسب پروانه فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت شده است.

گروه تولیدی و صنعتی بهین فولاد بر این عقیده راسخ است که رضایتمندی ایجاد شده در بین مشتریان این شرکت و داشتن نیروهای متخصص و متعهد از بهترین پشتوانه های این شرکت بوده و همراه خود را در حفظ اعتماد مشتریان و ارتقاع مستمر کیفیت محصولات متعهد می داند.

دانلود کاتالوگ

 title-leftواشر title-right
bg-corner bg-corner